foto1
e-mail: reditel@zsvrch.cz
Tel.: +420-777-621-949

Naše hymna

Po posledním sehraném zápase jsme si v Srbské Kamenici pěkně zazpívali naší novou hymnu, která se zrodila v Kulčově palici. ...

Hutnířov - FC Slovanka

Ve středu 24.9. nastoupila Slovanka k prvnímu utkání okresního přeboru futsalu. Slovanka nastoupila v klasické sestavě. V brance Martin Faflík, obránci Jiří Brouček, Vláďa Diviš, Radim Jakubec a v útoku Jan Brouček, Zdeněk Erneker a Martin Kroupa. Úvod patřil Slovance, která se dostala k několika dobrým zakončením. Proměnit šanci se podařilo až Honzovi Broučkovi a Slovanka se v novém ročníku ujala vedení. Huntířov spoléhal na hru na brejky a byl nebezpečný. Na druhé straně, ale zvýšil vedení Slovanky Erneker. Poté Slovanka nedotáhla 2 nadějné akce a domácím se protiútoky povedli a bylo vyrovnáno. Následně se dokonce Huntířov dostal do vedení, ale Erneker svou druhou brankou těsně před přestávkou srovnal na 3:3. V druhém poločase se střídaly šance na obou stranách, ale jediným úspěšným střelcem byl Jiří Brouček, který zajistil první 3 body do tabulky pro Slovanku.